Color Line

Color Line
POŁACZENIA PROMOWE COLOR LINE:

Hirsthals - Krisitansand
Hirsthals - Larvick
Hirsthals - Oslo
Hirsthals - Stavanger - Bergen
Kiel - Oslo
Stromstad - Sandefjord

SPRAWDŹ CENĘ BILETU - kliknij TUTAJ 

Color Line to armator operujący sześcioma międzynarodowymi promami pomiędzy dziesięcioma portami w Norwegii, Niemczech, Danii i Szwecji. Color Line jest największym norweskim armatorem promowym z flotą dziewięciu statków, które rocznie przewożą 4.5 mln pasażerów, jak również ponad 810 tys. samochodów i 177 tys. ciężkich pojazdów.  Firma powstała w 1990 roku z połączenia Norway Line i Jahre Line. Pierwszym statkiem był MS Kronprins Harald pływający od 1961 roku na trasie do Oslo. 

W 1996 roku
Color Line połączył się z liniami Larvik Line, a w 1998 roku dołączyła firma ScandiLine. Dzięki temu klienci Color Line mają do dyspozycji jedna z najszerszych opcji w dziedzinie przepraw promowych.

Na pokładzie statków
Color Line, każdy pasażer znajdzie interesującą dla siebie opcję spędzenia czasu podczas wielogodzinnej podróży. Liczne restauracje, sklepy z szerokim wyborem artykułów wolnych od cła, pomieszczenia zabawowe dla dzieci i wiele innych. Color Line oferuje także kabiny o zróżnicowanym standardzie, zaczynając od pięcio gwiazdkowych do bardziej skromnych z jedną gwiazdką.

Kontakt: promy@seatours.pl      tel: +48 58 306 24 44