DFDS Seaways

Previous

POŁĄCZENIA PROMOWE DFDS SEAWAYS

Oslo - Kopenhaga
Amsterdam - Newcastle

Newcastle - Amsterdam

Kopenhaga - Oslo

Esbjerg - Harwich

Harwich - Esbjerg

DFDS Seaways logo new small

DFDS zajmuje się przeprawami pasażerskimi od ponad 140 lat. DFDS jest międzynarodowym przedsiębiorstwem żeglugowym posiadającym wiodącą pozycję na rynku w Europie Północnej, a to wszystko dzięki liczebnej flocie pasażerskiej jak również flocie handlowej opierającej się głównie na sferze żeglugi ro-ro.


Grupa 
DFDS zatrudnia około 6000 osób. DFDS posiada 72 statki w tym 12 pasażerskich zarządzanymi przez DFDS Seaways oraz 60 towarowych.

Obecnie zarządzamy dwunastoma nowoczesnymi statkami pasażerskimi, które dla porównania rozmiaru z największymi sieciami hoteli mają około 11.000 miejsc sypialnych zapełnionych podczas sezonu letniego i 2,500 miejsc parkingowych dla pojazdów.

Rocznie transportujemy około 2.5 miliona pasażerów i 200.000 samochodów na czterech trasach między Danią, Szwecją, Norwegią, Holandią i Wielką Brytanią.

Podróżując z 
DFDS Seaways doświadczą Państwo autentycznej morskiej wyprawy, w stylu i prawdziwie międzynarodowym standardzie usług. Wielu profesjonalnych podróżników postrzega nas jako nie mających sobie równych w jakości usług świadczonych pasażerom.

Przeprawy pasażerskie DFDS Seaways są organizowane na trasach Morza Półnoicnego i Cieśninę Kattegat. 

W Cieśninie Kattegat DFDS Seaways działa na trasie Kopenhaga-Oslo.


Na Morzu Północnym DFDS Seaways działa na trasach Harwich-Esbjerg oraz Newcastle-Amsterdam.

www.SeaTours.pl

Kontakt: promy@seatours.pl      tel: +48 58 306 24 44