Stena Line

Next

Stena Line
POŁĄCZENIA PROMOWE STENA LINE:

Gdynia - Karlskrona
Goteborg - Frederikshavn
Grena - Varberg
Hoek van Holland - Harwich
Kiel - Goteborg
Stranraer - Belfast

SPRAWDŹ CENĘ BILETU - kliknij TUTAJ

Stena Line jest jednym z największych operatorów promowych na świecie. 

Posiada nowoczesną flotę 35 promów oraz rozległą siatkę połączeń składającą się z 18 linii promowych w Skandynawii i Wielkiej Brytanii. 

Działalność Stena Line zorganizowana jest w trzech obszarach wyodrębnionych według położenia geograficznego: Skandynawia, Morze Irlandzkie oraz Morze Północne. Organizacja przedsiębiorstwa jest wysoce zdecentralizowana po to, aby wszystkie decyzje były podejmowane w oparciu o lokalne potrzeby klientów. 

Wymagania naszych pasażerów są coraz większe, a zmiany na rynku dzieją się coraz szybciej, więc Stena Line stara się spełniać oczekiwania klientów i rynku dzięki ciągłemu wprowadzaniu nowych produktów i usług zarówno dla operatorów frachtu, jak i ruchu pasażerskiego.

Misją Stena Line jest oferowanie bezpiecznych i efektywnych przewozów morskich w powiązaniu z usługami portowymi, tak aby zapewnić:
- wyższą od oczekiwanej jakość usług - pasażerom podróżującym promami,
- najbardziej ekonomiczny przewóz ładunków - przedsiębiorstwom transportowym.

Dzięki temu Stena Line tworzy długoterminowo dogodne warunki dla rozwoju przedsiębiorstwa, a także dla rozwoju swoich pracowników.

Obecnie Stena Line zatrudnia około 5700 pracowników, z których dwie trzecie to załogi promów. Siedziba główna firmy znajduje się w Goteborgu. 

W 2007 roku 15,9 miliona pasażerów skorzystało z oferty Stena Line

W tym samym czasie przewieziono 3 miliony samochodów osobowych oraz 1,8 miliona jednostek frachtowych.


Kontakt: promy@seatours.pl      tel: +48 58 306 24 44